Zpětná vazba je pro nás důležitá také!

… nejde pouze o realizaci svatby. Chceme, abyste na ni vzpomínali v tom nejlepším.  Na každé svatbě je detail, který se nepovede, či nevydaří. Naším posláním je, udělat i z detailu nebo něčeho co se nevydaří přednost. Předem máme jasný scénář a harmonogram dne a toho se co nejvíce držíme. Děkujeme, že nám věříte a děkujeme za vaše zpětné vazby. Snažíme se do každé svatby dát maximum!

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ


Mockrát děkujeme za vše ohledně svatby. Moc jsme si to užili v krásném prostředí, jídlo bylo vynikající a obsluha senzační.
11.9.2019
Lucka a Tomáš Hereinovi

Děkuji všem z Černého kohouta! Byly jsme naprosto nadšení z organizace, z jídla, úžasný personál! Naprosto perfektní spolupráce s vedením! Děkujeme a budeme moc vzpomínat a těšíme se až se k vám zase vrátíme..!
6.5.2019
Radka

Pokud se Vám nechce pořádat svatba padesát kilometrů za Prahou, ale chcete mít klidnější, venkovštější ráz, sáhněte po Černém kohoutovi. My jsme zde naši svatbu oslavili 13.9.2019 a byli jsme moc spokojeni. Paní provozní Máchová někdy, pravda, odpovídá po delší době, což se však při rodině dá pochopit. Jinak milá, ochotná, sejde se s Vámi kvůli ladění posledních detailů i ve všední den o půl deváté večer, ač má doma děti. Výzdobě se meze nekladou ("Když to tady nepodpálíte, dělejte si, co chcete"). Prostředí krásné, výhled do přírody parádní. Pan vrchní Pavel se smekal od rána do večera, ještě nás uháněl kvůli krájení dortu, na který jsme samozřejmě zapomněli. K jídlu jsme se, jako správný ženich a nevěsta, moc nedostali, ale to, co jsme stihli, bylo skvělé. Nevíme, čím byly způsobeny negativní zkušenosti některých z Vás, ale my si nemůžeme na nic stěžovat a můžeme Černého kohouta s čistým svědomím doporučit.
15.9.2019
Adam B.

S partnerem jsme poměrně dost času věnovali hledání místu pro naše svatební veselí, přeci jen je to událost:-) pokud jej hledáte v Praze, připravte se na to, že téměř vždy narazíte na nějaké drobné ale, ALE! U Černého Kohouta se s tímto nesetkáte. Mám za to, že pro tuhle restauraci a pro lidi v ní není nic problém. Proto si dovolím v prvé řadě vyzdvihnout komunikaci, která je vskutku profesionální a především přátelská! Co se servisu týče - milý, usměvavý, ochotný a rychlý, kuchyně - dokonalost, ten komu zde nechutnalo, nemyslím si vlastně, že se někdo takový najde 🙂 Místo - jeďte se podívat, stojí to za to, posuďte sami, ale při naší první návštěvě jsme byli doslova okouzleni venkovní zahrádkou a terasou, jenž je obklopena přírodou, opravdu óaza klidu v rušné matičce. Vzhledem k tomu, že je zde i možnost ubytování, opravdu můžeme hovořit o určitém komfortu v den svatby a děti, na ty zde také mysleli, zabaví se na dětském hřišti nebo trampolíně. Neuděláte chybu, když zde uspořádáte rodinnou oslavu, svatbu a nebo se zkrátka vydáte užít si romantický večer, věřím, že personál se naladí na Vaši vlnu a přizpůsobí vše tak, abyste odcházeli spokojení. Iveta a Slávek Koneční
21.7.2019
Iveta a Slávek Koneční

Dne 29. 6. 2019 měli svatbu s obřadem, hostinou i party v restauraci Černý kohout. Přípravy i samotná událost proběhly naprosto perfektně. Lokalita i prostory jsou krásné, jídlo všem moc chutnalo a celý personál - od obsluhy, kuchaře až po vedení - byl příjemný a velmi ochotný. Byli jsme maximálně spokojeni a můžeme místo všem doporučit.
29.6.2019
Ivana K.
Dne 15. 9. 2017 jsme měli svatbu v protorách restaurace Černý Kohout.Už předchozí jednání s paní Máchovou probíhalo dobře, ve všem co jsme si přáli nám vyšli vstříc a náš svatební den dopadl nad naše očekávání. Svatební tabule a celá místnost byla krásně nazdobená, v barvách, na kterých jsme se dopředu dohodli. Obřad nemohl být v obklopení Prokopského údolí romantičtější. Vše bylo dobře zorganizované a šlapalo jak mělo. Dostalo se nám všech svatebních zvyklostí, jídlo bylo výborné a porce možná až zbytečně velké. Raut jsme si dopředu sestavili podle našich představ. Jídlo všem moc chutnalo a všichni si moc chválili náš výběr restaurace. Celkově jsme moc spokojení a jsme rádi, že jsme náš den uspořádali právě zde. Budeme na něj vzpomínát a Černého kohouta určitě rádi znovu navštívíme.
7.10.2017
Sophia B.

Měli jsme zde v listopadu svatbu asi pro 130 lidí, můžeme jen doporučit. Hlavní výhodou tohoto místa bylo krásné prostředí uvnitř i venku, takže zde bylo příjemné strávit celý den. Uvnitř je to příjemně členité (dvě patra) ale přitom kompaktní, s hořícím krbem velmi útulné. Domluva s paní koordinátorkou byla velmi vstřícná, byla hodně flexibilní, plus minus pak bylo vše podle domluvy. Obsluha na místě byla příjemná a profesionální. S jídlem jsme byli hodně spokojeni, obzvlášť grilované maso bylo skvělé. Nechali jsme tam hodně peněz, ale na Prahu vcelku standardní ceny.
8.11.2018
Jan K.

Na webu právě pracujeme

Rádi vás provedeme vaším důležitým dnem. Na průvodci svatebními přípravami právě děláme a stejně tak na našich stránkách. Ale se svatbami máme již více než 10 let zkušeností a v případě zájmu se nám neváhejte ozvat již nyní na info@svatebniteam.cz nebo nás sledujte na instagramu či facebooku, kde nás najdete pod @svatebniteam