Nejčastěji kladené otázky

… a pokud zde nenajdete odpověď na vaši otázku, neváhejte nám napsat.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?

Na základě zaslání poptávkového formuláře ZDE, zašleme nabídku v nejkratší možné době. Poté si domluvíme schůzku, na které probereme Vaše dotazy a projdeme si prostory (v případě zvolení místa restaurace Černý kohout). V případě, že jste si domluvili pouze informační schůzku, tak vše prodiskutujeme na místě a následně zašleme nabídku. Po jejím vzájemném odsouhlasení rezervujeme termín. Přibližně 2 týdny před svatbou se sejdeme a projdeme detailně svatební den. Do této doby jsme Vám k dispozici a společně plánujeme, co a jak bude to pravé právě pro Vás. Důležité je, abyste věděli, že jsme rodinná firma a jsme rádi, když nám povíte všechna přání, která se Vám budeme snažit splnit. Je to nejdůležitější den v životě a chceme, abyste si jej náležitě užili.

KDY JE NUTNÁ REZERVACE TERMÍNU?

Když máme termín volný, tak samozřejmě co nejdříve, abychom zaručili jeho pozdější dostupnost. Předběžnou rezervaci je možné učinit nejdéle na 14 dní, po jejich uplynutí můžeme termín nabídnout jiným zájemcům. Rezervací termínu se rozumí přijetí rezervačního poplatku na základě zálohové faktury v částce 10 000 Kč na náš účet. 

KONÁ SE VE STEJNÝ DEN I JINÁ SVATBA? (Otázka k prostoru restaurace Černý kohout)

Dvě svatby ve stejný den jsme schopni zajistit, nicméně vždy záleží na oboustranné dohodě zájemců, zda jim tento model řešení vyhovuje. 

KONÁ SE VE STEJNÝ DEN I JINÁ AKCE? (Otázka k prostoru restaurace Černý kohout)

Pro svatbu je vždy rezervován jeden z prostorů restaurace. Ten druhý je na základě našeho rozhodnutí a vyplynutí ze situace využit k provozu restaurace (jedná se hlavně o model, kdy je svatbou využit podkrovní salonek). Proto se zde mohou konat narozeninové oslavy, soukromé akce či večírky i hudební vystoupení. Pokud nechcete, aby se jiná akce konala, je možné si pronajmout celou restauraci.

KOLIK HOSTŮ SE VEJDE A KOLIK MÁTE POKOJŮ? (Otázka k prostoru restaurace Černý kohout)

V restauraci Černý kohout jsou k dispozici dvě řešení:

 a) Podkrovní salonek s terasou: možnost svatební tabule všech při sobě je 37 osob. Pokud nelpíte na tradiční svatební tabuli, je možné usadit do salonku až 54 osob s tím, že přidáme stoly. Raut je možné uskutečnit až pro 70 osob. K dispozici máme modely sezení a rozestavění stolů, které se upravují na daný počet osob

b) Spodní část restaurace se zahrádkou: možnost svatební tabule všech při sobě je 60 osob. Rauty je možné pořádat pro 130 osob. K dispozici máme modely sezení a rozestavění stolů, které se upravují na daný počet osob

c) Kapacita celého objektu je cca 200 – 250 osob na různé firemní akce

d) K dispozici máme 2 apartmány.
Apartmán č.1 – pro 2 osoby, vlastní sociální zázemí, kuchyňský kout
Apartmán č.2 – pro 2+2 osoby, vlastní sociální zázemí, kuchyňský kout
V případě potřeby máme k dispozici 3 samostatné přistýlky.
Více o prostorech restaurace Černý kohout najdete ZDE

OD KDY JSOU K DISPOZICI APARTMÁNY PRO PŘÍPRAVU NEVĚSTY?

Vzhledem k tomu, že apartmány nabízíme i jiným zájemcům, tak standardně je check in od 14:00. V případě po sobě jdoucích svateb a přípravy nevěsty na navazující svatební den je nutná vzájemná domluva. Check out je v 10:00, poté je nutný čas na úklid. Kolem 12:00 jsou pokoje k dispozici. Pokud potřebujete pokoj v dřívějším čase, je nutné zaplatit další noc. Fotografie apartmánů v Černém kohoutovi najdete ZDE

JE MOŽNÉ DALŠÍ UBYTOVÁNÍ V OKOLÍ?

Ano, v okolí restaurace Černý kohout se nachází další ubytovací zařízení. Konkrétně hotel Smaragd a Hotel villa Andy. Obojí do 5 minut jízdy autem. Rádi Vám zajistíme pokoje.

JE K DISPOZICI CHŮVA, DĚTSKÝ KOUTEK NEBO ANIMÁTOR?

Ano, disponujeme dětským hřištěm. V případě většího počtu dětí je možné využít služby profesionální chůvy, se kterou spolupracujeme na všech dětských akcích. Zajistí dohled nad dětmi, jejich bezpečnost a také s nimi hraje aktivní hry. Je možné zajistit na celý den skákací hrad. Nebojte se nás zeptat na všechny možnosti.

MŮŽEME UPRAVIT SVATEBNÍ MENU?

Ano, je to možné. Na přání sestavíme menu dle Všeho přání, popřípadě není pro nás problém navrhnout menu vegetariánské, veganské i bezlaktózové.

DO KDY JE MOŽNÉ SE V RESTAURACI ČERNÝ KOHOUT ZDRŽET?

Nemáme omezený čas ukončení veselí. Můžete klidně pobýt do ranních hodin. Po 22 h se však platí poplatek 1000 Kč za každou započatou hodinu. Co se týče hluku, tak jen zavřeme okna, aby se nerozléhal po okolí.

DORUČENÍ DEKORACÍ A DALŠÍCH VĚCÍ – KDO JE PŘEVEZME?

Jakékoli vlastní zajištění dekorací, inventáře, popřípadě dovoz svatebního cukroví a dortu převezme v dohodnutý čas personál restaurace a uskladní jej. 

PLATBA

Všechny předem cenově dané položky se zaplatí nejpozději do dne předcházejícího svatebnímu dni. Na první novomanželský den tak zbude platba jen za nápoje a případný poplatek za přesčas po zavírací době.

Na webu právě pracujeme

Rádi vás provedeme vaším důležitým dnem. Na průvodci svatebními přípravami právě děláme a stejně tak na našich stránkách. Ale se svatbami máme již více než 10 let zkušeností a v případě zájmu se nám neváhejte ozvat již nyní na info@svatebniteam.cz nebo nás sledujte na instagramu či facebooku, kde nás najdete pod @svatebniteam